Lekcja świąteczna z przedszkolakami

W dniu 12 grudnia naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki 👧🧒z Miejsko – Gminnego Przedszkola w Drobinie. Dzieci uczestniczyły w lekcji świątecznej poprowadzonej przez uczniów IV klasy technikum: Kacpra Baczyńskiego, Weronikę Maciejewską oraz Beatę Murawską. Sześciolatki miały okazję poznać kilka świątecznych słów w języku angielskim, zaśpiewać piosenkę i zagrać w gry ruchowe oraz interaktywne. Tę niezwykłą lekcję zorganizowały p. Monika Mikołajewska i p. Magdalena Grochowska – Wasiak. Oprawę muzyczną 🎸zapewnił p. Jarosław Miszewski a wspaniałą rolę Świętego Mikołaja 🎅 roznoszącego słodycze 🍭🍬odegrał p. Przemysław Olszewski. Mamy nadzieję, że przedszkolaki świetnie się bawiły oraz miło zapamiętały wizytę w naszej szkole.