Kolejna dostawa sprzętu komputerowego dla naszych informatyków

Tym razem Cyfrowy Polsat & Polkomtel odpowiedziały na naszą prośbę o wsparcie w pozyskaniu sprzętu komputerowego do wyposażenia stanowisk egzaminacyjnych dla uczniów, którzy na początku lipca będą zdawać egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie technika informatyka. Po raz kolejny istotną rolę w pozyskaniu sprzętu dla naszej szkoły odegrał Pan Burmistrz Grzegorz Szykulski, który skutecznie pomógł w przekazaniu naszej prośby o wsparcie osobom decyzyjnym. I tak powoli, dzięki wsparciu Spółki Orlen Projekt – niecały miesiąc temu, a teraz Cyfrowego Polsatu, a przede wszystkim dzięki pomocy Pana Burmistrza, kompletujemy sprzęt, który na chwilę obecną pozwala na wyposażenie trzech, może niepełnych czterech stanowisk egzaminacyjnych. My potrzebujemy sześć, ale jesteśmy pełni optymizmu, bo – jak pokazał dzisiejszy dzień – ludzi życzliwych naszej szkole nie brakuje.