Turniej League of Legends (ESA)

League of Legends
I Mistrzostwa Szkoły

W murach naszej placówki odbyły się pierwsze Mistrzostwa Szkoły w LOL. W turnieju wzięło udział 17 uczniów ZSP, rywalizując systemem pucharowym. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Drobinie, a Stowarzyszenie ESA – partnerem merytorycznym. Dodajmy, że Stowarzyszenie zadbało o profesjonalną organizację wraz z profesjonalnym komentarzem Wojciecha „Bezi” Wróbla i oczywiście relacją live na naszym fb. Turniej finansowany był przez Narodowy Instytut Wolności.
Zwycięzcą pierwszego w historii turnieju E-sportowego rozgrywanego w Drobinie został
Kamil Benkie, 2. miejsce zajął Kacper Buczkowski, a 3. miejsce – Bartosz Olszewski. Zwycięzcy otrzymali puchary, które wręczyła im Pani Dyrektor Marzena Wasielewska-Łopata.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!