Uczniowie ZSP w Drobinie dla dzieci z Kraszewa

Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z firmą Nutricia zrealizowało projekt „ŻYJ ZDROWO, JEDZ KOLOROWO „. Adresatami działań projektowych były dzieci ze Szkoły Podstawowej Specjalnej „Odzyskać Radość” w Kraszewie Czubakach.

W ramach projektu nasi uczniowie pod kierunkiem Pani Ewy Bucholc przygotowali prezentację o walorach warzyw i owoców. Przekazali też na rzecz dzieci z Kraszewa sokowirówkę, blender i toster oraz warzywa i owoce, z których wychowankowie Szkoły Podstawowej samodzielnie przygotowali soki i kanapki, które następnie skonsumowali.

Po raz kolejny mogliśmy sprawić dzieciom z zaprzyjaźnionej placówki trochę radości. Cieszy też fakt, że przy tej okazji mogliśmy poruszyć tak ważną kwestię zdrowego odżywiania.

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Fundacji.